Kategorie konsultantów serwisu AutoMotoGO

Profesjonalista AutoMotoGO

Rekomendowany przez AutoMotoGO Profesjonalista zajmuje się samochodami zawodowo, posiada odpowiednią wiedzę i sprzęt do diagnostyki pojazdu.

Zalety konta Profesjonalisty:

  • Profesjonaliści mogą pobierać najwyższe stawki za weryfikację pojazdów za pośrednictwem serwisu AutoMotoGo.com. Profesjonaliści pracują częściej i zarabiają więcej.
  • Oferty Profesjonalistów są wysoko pozycjonowane w wynikach wyszukiwania wśród propozycji konsultantów, co zwiększa prawdopodobieństwo wygrania zlecenia.
  • Profesjonaliści mogą tworzyć wyjątkowe wizytówki w serwisie AutoMotoGO i publikować swoje kompletne dane kontaktowe, widoczne dla wszystkich użytkowników.
  • Profesjonaliści mogą definiować marki i modele pojazdów, w których się specjalizują. Specjalizacja zwiększa wiarygodność sprawdzających i podnosi szanse wygrania zlecenia.
  • Profesjonaliści AutoMotoGO otrzymują dostęp do specjalnych ofert rabatowych w serwisach zakupowych, współpracujących z AutoMotoGO. Odblokujemy dla Was najwyższy, dostępny rabat.
Sugerowana cena minimalna za ocenę pojazdu Abonament za konto profesjonalisty wynosi
90 PLN 29,90 PLN/miesiąc

Aby zarejestrować konto Profesjonalisty AutoMotoGO należy zarejestrować się w portalu, przejść do ustawień konta, kliknąć przycisk „Zmień typ na Profesjonalistę” i postępować zgodnie ze wskazówkami.

Konsultant AutoMogoGO

Konsultant AutoMotoGO zna się na motoryzacji, jest hobbystą, potrafi ocenić stan pojazdu. Serwis AutoMotoGO prowadzi Konsultanta krok po kroku, przez cały proces weryfikacji pojazdu za pomocą innowacyjnych funkcjonalności w aplikacji mobilnej lub w serwisie www. Status konta Konsultant AutoMotoGO otrzymuje użytkownik, który ma określoną liczbę zrealizowanych transakcji i co najmniej trzy pozytywne oceny od zleceniodawców. Konsultanci AutoMotoGO otrzymują dostęp do specjalnych ofert rabatowych w serwisach zakupowych, współpracujących z AutoMotoGO.

Sugerowana cena minimalna za ocenę pojazdu Abonament za konto AutoMotoGO wynosi
60 PLN 0 PLN/miesiąc

Amator AutoMotoGO

Amator AutoMotoGO zna się na motoryzacji, jest hobbystą, potrafi ocenić stan pojazdu. Serwis AutoMotoGO prowadzi Amatora krok po kroku, przez cały proces weryfikacji pojazdu za pomocą innowacyjnych funkcjonalności w aplikacji mobilnej lub w serwisie www. Status konta Amatora otrzymuje każdy nowy użytkownik. Użytkownicy AutoMotoGO otrzymują dostęp do specjalnych ofert rabatowych w serwisach zakupowych, współpracujących z AutoMotoGO.

Sugerowana cena minimalna za ocenę pojazdu Abonament za konto AutoMotoGO wynosi
40 PLN 0 PLN/miesiąc